Kadıköy Şubemizde Hizmetinizdeyiz!

Dentisland Kadıköy İmplant Tedavisi

Dentisland Kadıköy şubemizde implant tedavileri hastalarımızın tüm verileri (kemik miktarı, anatomik dokuların uygunluğu, kronik hastalıklar) büyük bir titizlikle incelenerek implantoloji – çene cerrahisi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Kliniğimizin amacı Kadıköy sakinlerine konforlu bir implant tedavisi deneyimi yaşatmaktır.

Daha çok eksik dişlerin yerini en doğal şekilde doldurmayı amaçlayan implant tedavileri son dönemde gelişen ve Dentisland Kadıköy kliniğimizde de kullanılan teknoloji ile birlikte estetik, kozmetik diş hekimliğine de olanak vermektedir.

Dentisland olarak Kadıköy şubemizde dijital anestezi (ağrısız) altında yalnızca implantın uygulanacağı bölge uyuşturularak işlem sonrası ile işlem öncesi konforu maksimuma çıkaran uygulamalarımız, hastalarımızın implant hakkında kafalarında oluşan tüm soru işaretlerine sabır, itina ve nezaketle en ideal çözümü sunan bakış açımız Kadıköy’deki asıl misyonumuzdur.

Kadıköy ve çevresinde diş implantı ile ilgili tüm sorularınızı bizlere iletip gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Kadıköy kaplama, Kadıköy zirkonyum kaplama, Kadıköy porselen diş, Kadıköy diş teli, Kadıköy çene cerrahı, Kadıköy protez uzmanı, Kadıköy estetik diş, Kadıköy implant, Kadıköy ortodonti uzmanı, Kadıköy periodontoloji uzmanı, Kadıköy diş hekimi, Kadıköy diş doktoru

Fiyat Sorun

SİZİ ARAYALIM