Dentisland Diş Sağlığı Grubu 2013 yılı itibariyle nitelikli kadrosu ve yenilenen yüzüyle ilk şubesini Bakırköy’de hizmete açmıştır. İkinci şubesini ise 2018 yılı itibariyle Kadıköy Bağdat Caddesinde açan grubumuz önümüzde ki yıllarda daha büyük başarılara imza atmak için şubeleşmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Temel amacı gelişen teknolojinin takibinde olmak, tanı ve tedavi yöntemlerini sürekli olarak ileriye götüren diş sağlığı tedavilerini benimseyerek, hastalarına daha iyi ve güvenli sağlık hizmeti vermektir.

Sağlıkta değer katan hizmeti anlayışı ile yola çıkan grubumuz, nitelikli hekim kadrosu ve personeli ile güven vermeye devam etmektedir. Hasta memnuniyetini ön planda tutan grubumuz sadece yerli hastalarına değil Sağlık Turizmi kapsamında Uluslararası tüm hastalara referans kaynağıdır.

Güler yüzlü ekibi ve değer katan hizmet anlayışıyla Dentisland Diş Grubu her zaman yanınızda…

Misyonumuz

Dentisland olarak, ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlığı onaylanmış yöntemlerle, son teknolojik imkanları kullanarak tüm ihtiyaç sahiplerine sunabilmektir.

Vizyonumuz

Ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde tedavi merkezi olarak profesyonel çalışma yöntemlerini esas alarak ülkemizde ve uluslararası sahada referans merkezi olmaktır.